Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi białe Poznań

Nasza Klientka postawiła na nowoczesne, ale zarazem uniwersalne rozwiązanie drzwi wewnętrznych. Wybrała drzwi białe, gładkie, które pasują do większości wnętrz. Zarówno klasycznych, jak i tych nowoczesnych. W połączeniu z szarościami i coraz częściej stosowanymi lamelami ściennymi idealnie wpasowały się w najnowsze trendy „home decor”.

Drzwi białe Pol-Skone.

Zamontowaliśmy model drzwi Pol-Skone Sublime, wzór A0 w kolorystyce odpowiadającym palecie RAL 9003 w systemie bezprzylgowym z ukrytymi zawiasami DUO w kolorze srebrnym. Wypełnienie płytą pełną stanowi wzmocnienie konstrukcyjne oraz podwyższa izolacyjność akustyczną.

Zgodnie z minimalistycznym stylem wnętrza, przestrzeń pomiędzy korytarzem i salonem została oddzielona drzwiami przesuwnymi w systemie Pol-Skone Movi. System charakteryzujący się specjalną ukrytą prowadnicą. Elementy konstrukcji po zamontowaniu skrzydła są zupełnie niewidoczne dla użytkownika, dzięki czemu skrzydło wygląda niezwykle lekko. Wykończone w kolorze RAL 9003 pozostaje idealnym dopasowaniem do drzwi rozwieranych. Dopełnieniem zamówienia drzwi wewnętrznych są okucia w kolorze czarnym, pochwyt do drzwi przesuwnych w kolorze czarnym wybrano z oferty Pol-Skone, natomiast wybór klamek czarnych to model VDS Toma na kwadratowej rozecie.

Salon Drzwi Poznań

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Poznaniu. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 61 846 08 60. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.