Skip to content

Wytrzymałe drzwi wewnętrzne

Wytrzymałe drzwi wewnętrzne Porta Enduro, to skrzydła przeznaczone do obiektów o dużej częstotliwości eksploatacji. Drzwi Porta Enduro to skrzydło o konstrukcji płytowej, oparte o ramiak z drewna litego iglastego obłożonego obustronnie płytami HDF. Wypełnienie stanowi płyta wiórowo-otworowa. Skrzydło poszyte jest wysokiej jakości laminatem wysokociśnieniowym CPL lub HPL o grubości 0,7mm. Pionowe krawędzie skrzydła dodatkowo chronione są płaskownikami ze stali nierdzewnej o grubości 0,6mm. Drzwi posiadają trzy zawiasy wzmocnione trójelementowe oraz zamek zapadkowo-zasuwkowy dostępny w trzech wariantach: klucz, blokada WC oraz wkładka patentowa.

Wytrzymałe drzwi z panelem dolnym

Opcjonalnie do skrzydła można dobrać ochronne panele ze stali nierdzewnej. To tak zwany „Kick-panel” czyli panel dolny, który często wykonuje się w wersji perforowanej (wentylacyjnej) jak i pełnej, bądź panel podklamkowy (górny). Oba warianty paneli to obustronne okładziny ze stali o gr. 0,6mm i wysokości 300mm.  Ościeżnica drzwi Enduro to wykonana z blachy stalowej ocynkowanej konstrukcja kątowa, która lakierowana jest farbą poliestrową.

Dzięki wyżej opisywanemu wykonaniu, wytrzymałe drzwi wewnętrzne Enduro posiadają 3 klasę wytrzymałości mechanicznej. To gwarantuje bezawaryjne użytkowanie drzwi przez minimum 20.000 cykli użytkowania.

Posiadając opisywane cechy, drzwi te wykorzystywane są najczęściej w miejscach użytkowanych dość często. Doskonale się sprawdzą jako drzwi użytkowane nieostrożnie, oraz z dużym ryzykiem niewłaściwego użytkowania. Są to na przykład obiekty zamieszkania zbiorowego, toalety w zakładach pracy, czy też na stacjach paliw.

Wytrzymałe drzwi wewnętrzne Łódź 08

Jednej z firm z Łodzi, w toaletach zamontowaliśmy właśnie konstrukcję Porta Enduro. Klient wybrał laminat CPL Orzech Modena 1 jako pokrycie skrzydła. Ościeżnica posiada kolor najbardziej zbliżony do laminatu skrzydła – Brązowy Mat RAL 8017. Skrzydło posiada również dolny panel wentylacyjny ze stali nierdzewnej, bez panelu podklamkowego. Do drzwi klient dobrał uniwersalną klamkę obiektową VDS Olarix wykonaną ze stali nierdzewnej, która posiada bezpieczną, zaobloną rękojeść, dzięki czemu wyeliminowane jest ryzyko przypadkowego skrzywdzenia się wystającą klamką. 

Dostawa i montaż drzwi Łódź

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.