Skip to content

Drzwi z portalem Łódź

Drzwi z portalem Gerda, to wersja z ościeżnicą stalową i z profilem umożliwiającym estetyczny montaż zabudowy ściany od strony klatki schodowej. Portal drzwiowy to specjalny rodzaj opaski wykończeniowej stworzonej z klejonki drewnianej. Z uwagi na zabudowę wokół otworu znacznie lepiej podkreśla styl i elegancję drzwi. Decyzja o zastosowaniu portalu musi zapaść przed złożeniem zamówienia na drzwi. Jest to o tyle istotne, bo mocowane są one do specjalnie przystosowanej do tego celu ościeżnicy. Występują one w pokryciu laminatem identycznym jak w przypadku pokrycia drzwi i ościeżnicy.

Należy zwrócić uwagę, że istnieje możliwość wykonania niestandardowego portalu z materiału trudno zapalnego NRO. Standardowo portale wokół otworów drzwiowych posiadają grubość w granicach od 100 do 400 mm. Natomiast szerokość opasek maskujących zachodzących na mur to zazwyczaj 100 mm. W ofercie producentów często znajdziemy niestandardowe modyfikacje wymiarowe opasek portalowych. Zazwyczaj na wycenę indywidualną.

Nasz łódzki Klient zdecydował się na drzwi wejściowe Gerda Premium. Skrzydła te posiadają klasę antywłamaniową RC4. Do tego zażyczył nad drzwiami portal w kolorze ościeżnicy. Od strony wewnętrznej skrzydło jest pokryte laminatem w kolorze stalowo szarym. Natomiast od strony zewnętrznej – kolorem białym. Ościeżnica narożna portalowa wykonana w jednym kolorze, białym. Czyli cały portal zewnętrzny o głębokości 200mm i standardowych wymiarach opasek, dla ujednolicenia wyglądu strony zewnętrznej również jest w kolorze białym. W takiej kompozycji drzwi prezentują się bardzo szykownie, portal dopełnia całą aranżację dużą estetyką. Drzwi z portalem Łódź dostępne są również w ofercie innych producentów. Między innymi w ofercie Porty, Pol-Skone, Interdoor oraz do drzwi stalowych Wikęd Protect. Stanowią one bardzo ciekawy element wykończenia wnętrz i coraz częściej wybierane są przez naszych Klientów.

Salon drzwi Łódź.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.