Skip to content

Drzwi Wikęd Sokolniki

W Sokolnikach, niedaleko Ozorkowa dostarczyliśmy i zamontowaliśmy drzwi wejściowe do nowo budowanego domu. Klient wybrał drzwi Wikęd z naświetlem bocznym, wzór 26C z serii Optimum. Na ościeżnicy termo w kolorze WOODEC DĄB TURNER. Zamontowaliśmy drzwi lewe, w rozmiarze 100, otwierane na zewnątrz. Cała konstrukcja przewyższona na HC=2400, wymiar naświetla 529mm. 

Od zewnątrz skrzydło wyposażone w pochwyt Beta z przyciskiem w rozmiarze 150, mocowanym pod kątem 90 stopni. Na dole zamontowany kopniak obustronny. W naświetlu szyba lustro weneckie. Drzwi posiadają solidną konstrukcję dzięki wypełnieniu pianą oraz zastosowaniu ramiaka z drewna klejonego. W standardzie 3 zawiasy, 3 bolce antywyważeniowe i zamek listwowy. Drzwi posiadają izolalacyjnośc termiczną Ud=0,85 dzięki grubości 76mm. Bardzo dobrze sprawdzają się w budynkach jedno i wielorodzinnych, w tym przypadku w domu szkieletowym.

Drzwi Wikęd Sokolniki – widok podczas montażu:

Salon drzwi Łódź.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.