Skip to content

Drzwi Pol-Skone Impuls Łódź

Drzwi Pol-Skone Impuls Łódź. Nasi montażyści jako Autoryzowana Grupa Montażowa zamontowali 3 komplety drzwi bezprzylgowych z ościeżnicami regulowanymi. Były to drzwi Pol-skone, model Impuls, wzory W01 i W13. Całość w okleinie Silkstone Dąb polski. Drzwi z ościeżnicami w polskiej normie. Skrzydła zbudowane z ramiaka drewnianego obłożonego płytami HDF z wypełnieniem płytą wiórowo-otworową.

Wzór W14 z szybą matową hartowaną o grubości 4 mm i z podcięciem wentylacyjnym. Ościeżnice DIN DUO z opaskami 8 cm łączone pod katem 90 stopni o zakresach 095-120 i 120-140 cm z trzema zawiasami. Wszystkie drzwi w rozmiarze 80. Zamontowaliśmy również klamki Autunno w kolorze chrom szczotkowany.

Drzwi Pol-Skone Impuls Łódź – fotorelacja:

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.