Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi klasyczne Łódź

Cały czas z mody nie wychodzą drzwi klasyczne. Mamy na myśli tradycyjne skrzydła drzwiowe jak również ramiakowe z płyty MDF lub litego drewna. Klasyczne drzwi bardzo przykuwają uwagę. Stanowią dopełnienie zarówno eleganckich jak i nowoczesnych pomieszczeń. Dobrze dopasowana do stylu wnętrza stolarka otworowa staje się piękną ozdobą przestrzeni. Drzwi klasyczne posiadają specyficzne frezowania oraz dekoracyjne detale.

Występują jako modele pełne lub z przeszkleniami. Żeby odciążyć wizualnie ciężką formę można wybrać model z szybą. Szerokie szyby doskonale doświetlą pomieszczenia. Drzwi klasyczne występują w systemie przylgowym, bezprzylgowych oraz jako suwane. Klient ma do wyboru również bogatą kolorystykę: modne białe, czarne, szare oraz w różnych barwach drewna. Oferta drzwi tradycyjnych jest bardzo różnorodna.

Drzwi klasyczne Łódź – DRE Nestor.

Drzwi klasyczne w okleinie drewnopodobnej to kolejna nasza realizacja. U Klienta z Łodzi dostarczyliśmy i zamontowaliśmy dziewięć kompletów takich drzwi. Klient wybrał drzwi DRE. Kolekcja Nestor. Są to drzwi ramowe. Dostępne w naszym salonie w okleinie sztucznej oraz malowane. Skrzydła posiadają prostą krawędź. Klient ma do wyboru jedenaście wzorów, od pełnego do dużych przeszkleń. W modelach pełnych płyciny posiadają grubość 19 mm i są profilowane. W przeszklonych szyba ma gr.4 mm i występuje w kolorach mat biały, brąz i grafit.

Drzwi klasyczne Łódź zamontowane przez naszą ekipę drzwi są w kolorze Dąb Vintage. W zależności od pomieszczeń zastosowaliśmy różne modele. W garderobie wstawiliśmy model pełny czyli Nestor 1, w łazienkach z małą szybą czyli Nestor 2 a w pokojach z szybą do połowy skrzydła tj. Nestor 2. W prezentowanych modelach zastosowaliśmy szybę matową białą. W drzwiach łazienkowych wykonaliśmy podcięcie wentylacyjne. Całość jest na trzech zawiasach w systemie przylgowym. Wszystkie drzwi są w rozmiarze „80” z odpowiednio dobranymi ościeżnicami obejmującymi mur. Opaski w ościeżnicach łączone są pod kątem 45 stopni, są wykonane na prosto i posiadają szerokość 6 cm. Na skrzydłach zamontowaliśmy klamki Mondo na rozecie kwadratowej w kolorze chrom satyna.

Salon drzwi Łódź.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.