Skip to content

Drzwi Gerda Poddębice

Drzwi Gerda Poddębice. Dostarczyliśmy i zamontowaliśmy drzwi wejściowe do mieszkania Gerda Star 60. Skrzydło antywłamaniowe w najwyższej klasie odporności na włamanie – RC 4. Drzwi płaskie pełne z ościeżnicą asymetryczną. Całość w kolorze jasny orzech. W tym mieszkaniu zamontowaliśmy rozmiar 80 prawe. Grubość skrzydła 60mm. Współczynnik izolacji akustycznej 43 db. Wypełnienie skrzydła stanowi bezfreonowa piana wraz z płytą dźwiękochłonną. Dodatkowo w stalowym korpusie skrzydła jest kratownica z ceowników stalowych i prętów hartowanych.

W skrzydle są następujące zamki: główny w klasie 7 z 11 ryglami, zamek dodatkowy w klasie 6 oraz górny i dolny zamek pomocniczy, którym steruje zamek główny.  Od strony zawiasowej stałe bolce antywyważeniowe oraz 3 ruchome rygle sterowane z zamka głównego. Na wyposażeniu do zamka głównego także wkładka RIM6000 z unikatowym kluczem rurkowym, który posiada ponad 4 miliardy kombinacji kodu. Prezentowane drzwi to doskonały komfort akustyczny i najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Drzwi Gerda Poddębice – widok zaraz po zamontowaniu:

Salon drzwi Łódź.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.