Skip to content

Drzwi Wikęd Wilków

Drzwi Wikęd Wilków. Niedaleko Krakowa, do nowego domu jednorodzinnego dostarczyliśmy i zamontowaliśmy drzwi wejściowe Wikęd. W tym wypadku Wikęd Termo Prestige Lux, wzór 12 C. Skrzydła w kolorze antracyt gładki z szybą piaskowaną według wzoru, obustronnym inoxem i naświetlem bocznym (z szybą standardową – przeźroczystą). Drzwi wyposażone w antabę – pochwyt okrągły Alfa 150 cm. Pochwyt montowany pod kątem 90 stopni, również w kolorze INOX. Ten flagowy produkt producenta Wikęd posiada trzy zawiasy 3D regulowane w trzech płaszczyznach, elektrozaczepy, zasuwnicę z zamkiem głównym i językiem centralnym. Ościeżnica dedykowana, jest ościeżnicą ciepłą z wkładem termoizolacyjnym i dwoma uszczelkami. To w połączeniu ze skrzydłem daje w sumie bardzo dobry współczynnik izolacyjności termicznej Ud= ok. 0,79.

Drzwi Wikęd Wilków – zdjęcia po montażu:

Z uwagi na preferencje Klientki, jako drzwi wewnętrzne zaproponowaliśmy model NELLA producenta DRE. Są to drzwi bezprzylgowe w wysokim połysku, w kolorze gabbiano (popielatym), o szerokości „80” w kompletach z ościeżnicami w różnych zakresach (z uwagi na grubości muru) oraz z opaskami 80mm. Całość dopełniły klamki Metal-Bud, Cube na rozecie kwadratowej w kolorze chrom błyszczący. Drzwi po zamontowaniu prezentują się rewelacyjnie w połączeniu z wystrojem wnętrza – co widać na załączonych zdjęciach:

Drzwi DRE Nella – widok po montażu:

Salon Drzwi Kraków

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Krakowie. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 12 264 72 25. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.