Skip to content

Drzwi Pol-Skone Chorzów

Drzwi Pol-Skone Chorzów. Do chorzowskiej Szkoły Muzycznej dostarczyliśmy i zamontowaliśmy zestawy drzwi Pol-Skone oraz Porta.

Jako drzwi przeciwpożarowe wstawiliśmy Pol-Skone EI30 SYSTEMU HALSPAN. Skrzydła z izolacyjnością akustyczną 32 dB. W kolorze wenge 265, o rozmiarze „90 PLUS”. To znaczy z tak zwanym pełnym światłem przejścia. Skrzydła zamontowaliśmy na ościeżnicach stałych, metalowych, malowanych na kolor RAL 8014. Ościeżnice te ą wykonane z blachy stalowej o grubości 1,5 mm. Drzwi są wyposażone w zawiasy OLTAV, uszczelkę opadającą oraz zamek wpuszczany.

Kolejnym modelem z uwagi na specyfikę obiektu są drzwi Pol-Skone dźwiękoizolacyjne TYP A – 27 dB. Ich konstrukcję stanowi ramiak z drewna iglastego, obłożony obustronnie płytą HDF. Wypełnieniem jest płyta wiórowa pełna. Skrzydła powieszone są na ościeżnicach metalowych, stałych, system Pol-Skone. Ościeżnice w zasadzie są dedykowane do tego produktu. Drzwi te również dostarczyliśmy w takim samym pokryciu i kolorze, aby oba rodzaje nie różniły się wizualnie pomiędzy sobą.

Drzwi Pol-Skone Chorzów – fotorelacja z inwestycji:

Jako stolarkę stalową zamontowaliśmy drzwi PORTA Metal BASIC. Skrzydła pokryte blachą ocynkowaną o grubości 0,5 mm, wypełnione styropianem, zamkiem pod wkładkę patentową na ościeżnicy stalowej, kątowej. Całość malowana proszkowo na kolor popielaty RAL 7047. Okucia to klamki tzw. bezpieczne ROOTHKIN wraz z rozetami i wkładkami w kolorze nikiel. Dodatkowo zamontowaliśmy samozamykacze Assa ABLOY DC 120.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Krakowie. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 12 264 72 25. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.