Skip to content

Drzwi DRE Chorowice

Drzwi DRE Chorowice. Nieopodal Krakowa, w Chorowicach, dostarczyliśmy i zamontowaliśmy drzwi DRE. Klient zdecydował się m.in. na jeden z najlepiej sprzedających się modeli drzwi producenta DRE – AURI w wersji przylgowej. Są to skrzydła ramiakowe z krawędzią prostą i trzema zawiasami w standardzie. Zdecydował się na kolor wiąz syberyjski, laminat DRE CELL, który świetnie imituje postarzane drewno, z szybą matową. Do kompletu dobrał klamki TOPAZ, producenta Metal-Bud ze stali nierdzewnej.

Do pokoi zamontowaliśmy łącznie 9 kompletów drzwi DRE Auri z ościeżnicami regulowanymi o standardowych zakresach regulacji i opaskami prostymi T63. W jednym pomieszczeń całkowita grubość muru wynosi 33 cm, w związku z czym zastosowaliśmy tzw. „Panel regulujący” połączony z ościeżnicą, który pozwolił nam objąć tak gruby mur. Z uwagi na małe pomieszczenie, jakim jest garderoba, zaproponowaliśmy drzwi FOLDE, łamane niesymetrycznie do środka pomieszczenia, również pokryte laminatem w kolorze wiąz syberyjski.

Jako drzwi do garażu klient wybrał nietypowy model tj. Standard 10 – bulaj stalowy, który charakteryzuje się przeszkleniem w postaci koła u góry skrzydła. Drzwi wypełnione płytą wiórowo-otworową, co wzmacnia konstrukcję i wpływa korzystnie m.in. na różnice temperatur miedzy pomieszczeniami. Efekt końcowy widać na załączonych zdjęciach.

Drzwi DRE Chorowice – zdjęcia z montażu:

Salon Drzwi Kraków

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Krakowie. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 12 264 72 25. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.