Skip to content

Drzwi wejściowe Gdańsk

Co zrobić, gdy żaden z produktów standardowych nie jest dokładnie tym czego potrzebujemy? Stworzyć nowy produkt z Nami. W ostatnim czasie zaprojektowaliśmy wspólnie z inwestorem firmą Allcon oraz producentem drzwi Porta zupełnie nową odsłonę drzwi Porta Extreme RC3. Drzwi zamontowaliśmy jako drzwi wejściowe na inwestycji „Tarasy Bałtyku” w Gdańsku.

Drzwi wejściowe Extreme RC3 – nowoczesne drzwi wejściowe.

Inwestycja „Tarasy Bałtyku” była jedną z flagowych realizacji inwestora ostatnich lat. Drzwi musiały posiadać bardzo wysokie parametry oraz wizualnie wyglądać tak jak zażyczył sobie projektant. Dzięki zastosowaniu skrzydeł od producenta Porta udało się nie tylko spełnić wymagania techniczne, ale również osiągnąć ciekawy efekt wizualny. Konstrukcja skrzydła składa się z 5 warstw w ramie z klejonki drewna iglastego. Istotne jest to, że krawędź skrzydła posiada aż cztery bolce antywyważeniowe. Do tego specjalną uszczelkę ogniową. Drzwi posiadają w podwójny zamek listwowy oraz wkładki antywłamaniowe kl. C. Osadzenie na ościeżnicy odbyło się na 3 zawiasach dedykowanych, które nie są widoczne od strony klatki schodowej.

Charakterystyka drzwi wejściowych Porta Extreme RC3:

  • Klasę antywłamaniowości na poziomie RC3;
  • Izolacyjność akustyczną 37 dB;
  • Ognioodporność EI30;
  • Dymoszczelność S200.

Drzwi zgodnie z wizją projektanta Producent wykonał w okleinie naturalnej z niestandardowym łączeniu usłojenia. Okleina fornirowana jest podzielona na dwie części, które łączą się ze sobą na skos. Była to pierwsze tego typu realizacja producenta. Ciekawostką jest to, że po wykonaniu zlecenia na inwestycji, Porta zdecydowała się wprowadzić taki model skrzydła do swojej stałej oferty. Skrzydła osadziliśmy na specjalnej ościeżnicy metalowej Projekt. Ościeżnica taka pozwoliła zamontować zabudowę w kolorze czarnym oraz panelem górnym w kolorze skrzydła.

Okucia Safe w kolorze czarnym:

Ostatecznie do skrzydeł zamontowaliśmy czarne klamki oraz szyldy firmy AXA. Nasi montażyści dodatkowo zamontowali czarne wizjery. Zastosowanie czarnych akcesoriów w prostopadłym kształcie nadaje nowoczesny charakter. Drzwi dodatkowo oznaczyliśmy numerem mieszkania.

Montaż drzwi Gdańsk

Dokładna oferta handlowa dostępna jest w naszym salonie sprzedaży drzwi w Gdańsku. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi gdańscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 340 69 50. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.