Skip to content

Drzwi do domów Gerda

Na początku tego roku mieliśmy ogromną przyjemność wspólnie z inwestorem City House zrealizować inwestycje Olchowa VIII. Inwestycja zlokalizowana w przepięknej i spokojnej okolicy przy ul. Migdałowej w Gdańsku. Małe osiedle bliźniaków składające się jedynie z 15 domów, gwarantuje spokój oraz dużą swobodę dla mieszkańców. Dla Inwestora firmy City House przy wyborze drzwi istotny był wygląd, parametr izolacyjności cieplnej oraz antywłamaniowości. Wszystkie oczekiwania udało się spełnić poprzez zastosowanie drzwi do domów Gerda NTT REVO 60, aktualnie nazywające się Gerda Optima 60. Drzwi musiały współgrać z ciemną antracytową elewacją dolnej części domu. Udało się to uzyskać poprzez zastosowanie drzwi na okleinie Antracytowej FKG.

Drzwi zewnętrzne do domów Gerda Optima 60 cechują się przede wszystkim wysoką jakością wykonania. Pozwala to na bezproblemowe użytkowanie ich przez długie lata. Drzwi o grubości 60 mm stanowią również bardzo solidną barierę przed dostępem nieuprawnionych osób, w przypadku tej inwestycji musiały one spełnić wymagania antywłamaniowości RC2 – co zapewnia duży komfort psychiczny i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców. Drzwi musiały również spełnić wysokie wymagania dot. przepuszczalności cieplnej. Z tego powodu zdecydowaliśmy o zmianie standardowej ościeżnicy stalowej na lepszy model AluTherm.

Zabieg ten pozwolił nam uzyskać parametru Udw=1,0 W/m2k mimo zastosowania modelu z przeszkleniem Milano 9. Drzwi mimo prostej budowy, musiały zachować nowoczesny wygląd, dlatego zdecydowaliśmy o zastosowaniu modelu Milano 9 z szybą mleczną. Wąska szybka jest otoczona panelem z stali nierdzewnej, co oprócz podwyższenia wytrzymałości, gwarantuje również futurystyczny wygląd.

Skrzydło zamontowaliśmy na 3 zawiasach wraz z nakładkami, gwarantującymi solidność i ochronę elementów ruchomych. Zamontowaliśmy również próg aluminiowy, który pozwolił na odizolowanie zimna z dworu. Drzwi z dwoma pojedynczymi zamkami zostały wyposażone w okucia dedykowane BERGEN TD200 w kolorze anoda srebrna. Skrzydło drzwiowe wraz klamką i szyldem górnym tworzą jedną spójną i solidną całość.

Montaż drzwi Gdańsk

Dokładna oferta handlowa dostępna jest w naszym salonie sprzedaży drzwi w Gdańsku. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi gdańscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 340 69 50. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.