Skip to content

Drzwi z zamkiem magnetycznym

Dzięki nowym technologiom, ciche zamykanie drzwi staje się możliwe. A wszystko za sprawą zamków magnetycznych stosowanych w drzwiach. Rozwiązanie to sprawia, że drzwi zamykają się niemal bezszelestnie, są one zdecydowanie cichsze niż standardowe zamki mechaniczne. Eliminacja odgłosu trzaskania to jedna z zalet. Konstrukcja zamka magnetycznego sprawia, że zamek jest płaski, unikamy w ten sposób ryzyka uszkodzenia elementów garderoby o wystający trzpień, o który można też się zranić. Przy braku krawędzi przylgi, tradycyjny zamek mechaniczny nieestetycznie odstawałby od skrzydła. Magnetyczny zaś tworzy z nim jedną płaszczyznę.

Drzwi z zamkiem magnetycznym zamykają się za sprawą wzajemnego przyciągania magnesów. Magnesy te umieszczone są w zapadce zamka, znajdującej się w skrzydle drzwiowym oraz w zaczepie zamontowanym w futrynie. Skrzydło płynnie dociska się do uszczelki drzwiowej, co pozwala na wyeliminowanie metalicznego odgłosu uderzenia języka zamka o blachę zaczepową, jak w przypadku zamka mechanicznego. Zamek magnetyczny jest praktycznie bezawaryjny co wpływa na większą żywotność tego rozwiązania.

Dostarczamy i montujemy w Bydgoszczy.

Nasi montażyści dostarczyli i zamontowali dziewięć kompletów drzwi z zamkiem magnetycznym. Klienci wybrali model Porta Grande A.0 malowane białą farbą akrylową UV. Technologia lakieru UV zapewnia gwarancję wieloletniej trwałości. Kolekcja Grande składa się z ramiakowej konstrukcji i w przypadku modelu A.0 z płaskiego panelu. Klienci wybrali drzwi w wersji bezprzylgowej z ukrytymi zawiasami.

U większości producentów w drzwiach bez przylgi, zamek magnetyczny jest w standardzie. W przypadku Porty mamy możliwość wyboru klasycznego zamka mechanicznego lub za dopłatą zamka magnetycznego. Nasi klienci zdecydowali się na nowocześniejsze rozwiązanie i wybrali opcję dodatkową. Tak więc wszystkie dziewięć kompletów posiada zamek magnetyczny z czołem ze stali nierdzewnej. Jest to trwałe i eleganckie rozwiązanie, które idealnie komponuje się z drzwiami bez przylgi. Dodatkowo Klienci wybrali czarne klamki, model Warna na kwadratowej rozecie z firmy VDS.   

Salon drzwi Bydgoszcz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Bydgoszczy. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi bydgoscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 52 346 55 23. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.