Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi z frezem Bydgoszcz

Białe drzwi wewnętrzne są efektowne i eleganckie, a do tego doskonale komponują się z różnymi wnętrzarskimi stylami. Można je wzbogacić delikatnym frezem. Jest to klasyczne rozwiązanie, nawiązujące do tradycyjnego wzornictwa jakim zdobione były dawniej stare drewniane drzwi. Zagłębienia w powierzchni drzwi mogą mieć różne kształty oraz formę i dzięki nim skrzydło prezentuje się jeszcze ciekawiej. Komponują się dobrze zarówno z nowoczesnymi, jak i bardziej rustykalnymi stylizacjami. Sposób frezowanie płaszczyzny skrzydła ma wpływ na stylizację wnętrza. Najbardziej uniwersalne w tym przypadku będą linie proste. Producenci drzwi mają w swojej ofercie coraz nowsze rozwiązania, takie jak na przykład wzory geometryczne. Tak nieszablonowe frezowanie na pewno ożywi nie jedno wnętrze. 

Drzwi z frezem w kolorze białym.

Na takie rozwiązanie zdecydowali się nasi Klienci. Wybrali drzwi Erkado Sylena 2. Nasza grupa montażowa dostarczyła i zamontowała łącznie osiem kompletów. Wybrany model należy do kolekcji drzwi lakierowanych białą farba tytanową UV, która pozwala uzyskać wysoką odporność na trudne warunki użytkowania.

Skrzydło Erkado Sylena 2 posiada na środku delikatny pionowy frez o szerokości 12,5mm oraz głębokości 1,5mm. Tak subtelne zagłębienie, oprócz aspektów wizualnych z pewnością sprawdzi się pod kątem praktycznym, podczas czyszczenia drzwi. Wszystkie skrzydła osadziliśmy na ościeżnicy regulowanej bezprzylgowej, na trzech zawiasach ukrytych. Futryna posiada opaski o szerokości 8 cm, a jej łączenie wykonano pod kątem 45 stopni. Wypełnienie drzwi stanowi płyta pełna, natomiast ramiak wewnętrzny wykonany jest z drewna. W modelach pokojowych zastosowano zamek magnetyczny oszczędnościowy z nawiertem na klamkę. Skrzydła łazienkowe wyposażono w zamek WC oraz podcięcie wentylacyjne.

Salon drzwi Bydgoszcz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Bydgoszczy. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi bydgoscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 52 346 55 23. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.