Skip to content

Drzwi wewnętrzne Barański

Wśród największych zalet konstrukcji drzwi wewnętrznych Barański wymienić można solidne wykonanie, wyjątkową trwałość i modny design. Ich sekret tkwi w starannie przemyślanej konstrukcji, materiałach mających doskonałe parametry wytrzymałościowe i stosowaniu autorskiej technologii produkcji. Na drzwi wewnętrzne Barański Optimo warto patrzeć nie tylko przez pryzmat atrakcyjnego wyglądu, ale również wytrzymałości. Warta uwagi jest konstrukcja i materiał, z jakiego produkuje się drzwi. Najczęściej do produkcji ram producenci stosują płyty MDF, czego nie można powiedzieć o drzwiach Optimo.

Aby drzwi były wytrzymalsze, firma stosuje własną technologię, w której wykorzystanym materiałem jest rdzeń drewniany. Drewno jest znacznie sztywniejsze aniżeli płyty drewnopochodne. Jego zastosowanie w drzwiach sprawia, że przy dłuższej eksploatacji ryzyko wypaczania jest mniejsze. Kolejną zaletą drzwi Optimo jest okleina, która jest estetyczna i wytrzymała zarazem. Podczas naklejania stosuje się wodoodporny klej poliuretanowy. Jest on gwarancją, że okleina się nie odklei. W ofercie dostępna jest także ościeżnica wilgocioodporna, więc ten model drzwi można montować nawet w tych pomieszczeniach, gdzie panuje duża wilgoć.

Drzwi Barański Optimo Vertical A.2.

Nasza grupa montażowa dostarczyła i zamontowała pięć kompletów drzwi Barański Optimo. Klienci wybrali model Vertical A.2, który charakteryzuje się bardzo nowoczesną pionową stylizacją. Kojarzące się ze skandynawską stylistyką, pionowe ułożenie szczeblin, otwiera nowe możliwości w aranżacji minimalistycznych wnętrz. Drzwi wybrano w wersji przylgowej na widocznych zawiasach. Klienci zastosowali tak zwaną inspirację BLACKWOOD, czyli połączenie różnej kolorystyki oklein na dowolnych modelach skrzydeł z elegancką czernią ościeżnicy.

Całość dopełnia stylowe nieprzezierne czarne szkło. Wszystkie ościeżnice łączone są pod kątem 90 stopni, a szerokość kątowników wynosi 6 cm. Cztery futryny są regulowane na zakres 10-12 cm, natomiast jedna na mur 40-42 cm. Jak widać Producent posiada w swojej ofercie bardzo duży zakres regulacji. Drzwi łazienkowe nasi montażyści osadzili na ościeżnicy wilgocioodpornej, z podcięciem łazienkowym w skrzydle i zamkiem WC. Czarne klamki Warna z firmy VDS są idealnym dopełnieniem loftowej stylizacji. Całość pięknie prezentuje się na betonowej ścianie we wnętrzu naszych Klientów.

Salon drzwi Bydgoszcz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Bydgoszczy. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi bydgoscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 52 346 55 23. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.