Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi suwane Bydgoszcz

Drzwi suwane to znakomite rozwiązanie, gdy mamy ograniczoną przestrzeń w mieszkaniu lub po prostu chcemy w nim wygospodarować więcej miejsca. Naszym Klientom zależało na maksymalnym powiększeniu powierzchni użytkowej korytarza. Osiągnęli oczekiwany efekt decydując się na montaż systemu przesuwnego naściennego PORTA.

System przesuwny składa się z szyny, belki odbojowej oraz wózków jezdnych, po których przesuwa się skrzydło. By całość wyglądała estetycznie i spójnie, szyna i belka odbojowa pokryte są okleiną w kolorze wybranego skrzydła drzwiowego. Szczelność drzwi, a tym samym komfort w użytkowaniu zapewnia zastosowanie uszczelki szczotkowej. Nie bez znaczenia jest także belka odbojowa, do której dojeżdża zamykające się skrzydło. Aby izolacja akustyczna była możliwie jak największa możemy zamontować także ościeżnicę w wersji tunelowej. Obudowując nią otwór drzwiowy łączymy estetykę z  funkcjonalnością i zapewniamy jak najmniejsze przedostawanie się dźwięków do pomieszczenia.

Do tak zamontowanego systemu naściennego dobieramy odpowiednie dla nas skrzydło. Nasi Klienci do pokoju wybrali skrzydło Porta Nova wzór 2.2. z podłużnym pochwytem oraz z lustrem. Tym sposobem zaoszczędzili kolejne miejsce w korytarzu. Tafla lustra dodała lekkości drzwiom oraz optycznie powiększyła pomieszczenie. Do łazienki zaproponowaliśmy skrzydło pełne Porta Nova wzór 2.1, które kolorystycznie współgra z sąsiadującymi drzwiami.

Drzwi suwane Bydgoszcz możemy wyposażyć w same pochwyty o kształcie podłużnym, okrągłym lub prostokątnym a także w zamki hakowe. Łazienka to miejsce relaksu, w którym powinniśmy czuć się swobodnie, dlatego zastosowano tu zamek hakowy łazienkowy, by bezpiecznie zamknąć drzwi i zapewnić sobie prywatną przestrzeń.

Nasza ekipa montażowa zamontowała skrzydła i systemy naścienne PORTA pokryte trwałą i odporną na zarysowania okleiną Portaperfect 3D w kolorze dąb klasyczny. Znakomicie imituje ona naturalny kolor drewna i nadaje wnętrzu ciepła i  przytulności. Efekt jest widoczny na załączonych zdjęciach.

Salon drzwi Bydgoszcz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Bydgoszczy. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi bydgoscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 52 346 55 23. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.