Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi pełne Bydgoszcz

Przy wyborze drzwi kierujmy się naszym poczuciem estetyki, ale pamiętajmy, że równie ważna jest ich funkcjonalność. Dokonując wyboru pomiędzy drzwiami przeszklonymi a pełnymi powinniśmy wcześniej określić, jaką funkcję mają pełnić. Drzwi pełne najlepiej sprawdzą się w pomieszczeniach, w których chcemy zachować intymność, na przykład w sypialni lub gabinecie. Jednolita i zwarta konstrukcja zapewnia tłumienie odgłosów, dzięki czemu możemy liczyć na większą prywatność. Brak szklenia sprawia, że są one trwałe i gwarantują bezpieczeństwo zwłaszcza jeśli chodzi o najmłodszych mieszkańców. 

Skrzydła drzwi pełnych mogą przybierać różne formy. Do bardzo modnych należą modele gładkie. Można je również wzbogacić ozdobnikami takimi jak kolor, intersje, frezy czy układ okleiny. Możliwości aranżacji takich drzwi są naprawdę ogromne. Doskonale sprawdzą się w nowoczesnych pomieszczeniach o dużej powierzchni, ale nie tylko. W przypadku mniejszych wnętrz, warto jednak postawić na drzwi w jasnych, delikatnych odcieniach. Pełne drzwi z ciemnym skrzydłem mogą działać przytłaczająco.

Dostarczamy i montujemy drzwi w Bydgoszczy.

Nasza grupa montażowa dostarczyła i zamontowała dziewięć kompletów, właśnie drzwi pełnych z firmy Erkado. Klienci wybrali model UNO PREMIUM w kolorze modrzew, w usłojeniu poprzecznym. Skrzydła zostały osadzone na ościeżnicach regulowanych przylgowych, na trzech zawiasach czopowych. Dodatkowo Klienci zdecydowali się na łączenie futryny pod kątem dziewięćdziesięciu stopni. Wnętrze skrzydła stanowi wypełnienie stabilizujące, tak zwane „plaster miodu”. Drzwi pokojowe posiadają zamek zasuwkowy na klucz, natomiast modele łazienkowe zamek WC oraz podcięcia wentylacyjne.

Jedna sztuka to skrzydło suwane, które zostało zamontowane na systemie przesuwnym naściennym. W tym komplecie został zastosowany pochwyt podłużny w kolorze srebrnym. Poprzeczne usłojenie optycznie powiększa przestrzeń, dzięki czemu wnętrze mieszkania wydaje się większe. Oryginale ułożenie okleiny wprowadza powiew nowoczesności i sprawia, że pozornie zwykłe pełne drzwi stały się ozdobą wnętrza.

Salon drzwi Bydgoszcz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Bydgoszczy. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi bydgoscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 52 346 55 23. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.