Skip to content

Drzwi do domu Bydgoszcz

Rolą drzwi do domu jest ochrona budynku mieszkalnego przed warunkami atmosferycznymi, hałasem i niepożądanymi gośćmi. Jednym z bardziej znanych polskich producentów właśnie takich drzwi jest firma Wikęd. Produkuje drzwi stalowe i aluminiowe. W swojej ofercie ma szeroki „wachlarz” skrzydeł zewnętrznych do domów jak i do mieszkań. Producent ten oferuje niemal nieograniczone opcje łączenia kolorów, wykończeń oraz ozdobników. Dzięki wykorzystaniu nowej technologii, firma Wikęd oferuje wysokiej jakości drzwi do domu, które zapewnią bezpieczeństwo na długie lata. Różnorodność wzorów klasycznych jak i nowoczesnych daje nieograniczone możliwości wyboru. Dostępność naświetli, dostawek, możliwość skracania drzwi, czy też opcja instalacji inteligentnych rozwiązań sprawia, że każdy znajdzie idealne drzwi dla siebie.

Nasza grupa montażowa dostarczyła i zamontowała drzwi zewnętrzne Wikęd. Klienci zdecydował się na wzór 43 z linii PREMIUM. Model ten charakteryzuje się nowoczesnymi frezami asymetrycznie rozrzuconymi po całym skrzydle. Grubość skrzydła w przypadku linii Premium wynosi 54 mm. Natomiast izolacyjność termiczna Ud=1,2 co w zupełności zaspokoiło oczekiwania naszego klienta. Skrzydło o szerokości 80 cm oraz ościeżnicę wybrano w kolorze Winchester. Otwór montażowy był na tyle niski, że konieczny był skrót 12 cm, co wpłynęło na utratę górnego zamka w drzwiach.

Nasi montażyści osadzili skrzydło na ościeżnicy kątowej na trzech zawiasach. Wszystkie dodatki dobrano w kolorze inox. Model klamki to Magnus o bardzo nowoczesnym kształcie, która idealnie współgra z wybranym wzorem drzwi. Montażyści zamontowali również próg aluminiowy z uszczelką, który jest w standardowym wyposażeniu. Dodatkowo klienci zamówili wizjer szerokokątny w kolorze srebrnym. Na zawiasy zostały nałożone nasadki ozdobne, dzięki którym wyglądają one estetycznie. Drzwi są funkcjonalne i pięknie się prezentują, mamy nadzieję, że posłużą naszym klientom wiele lat.                            

Salon drzwi Bydgoszcz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Bydgoszczy. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi bydgoscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 52 346 55 23. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.