Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi betonowe Pol-Skone

Betonowe wykończenia są niezwykle modne na posadzkach czy ścianach. Od jakiegoś czasu świetnie sprawdzają się też na drzwiach. Dla osób lubiących surowe ściany, proste wykończenie i chłodny charakter są idealnym rozwiązaniem. Drzwi betonowe Pol-Skone doskonale sprawdzają się w loftach, dużych i wysokich pomieszczeniach jak i w mniejszych dobrze oświetlonych wnętrzach.

Drzwi betonowe w szkole

Właśnie takie drzwi w okleinie imitującej beton, zamontowaliśmy w Niepublicznej Szkole Podstawowej „4 Pory Roku” w Cielu, niedaleko Bydgoszczy. Na przestronnych szkolnych korytarzach model Impuls z firmy Pol-Skone bardzo dobrze się prezentuje. Inwestor wybrał skrzydła w okleinie CPL, odpornej na wilgoć i ścieranie, która ma zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej. Kolor Industry 1 to odcień jasnego betonu, dzięki któremu wnętrze nabrało nowoczesności. Jest on też praktyczny, ponieważ łatwo można utrzymać go w czystości, co jest dość istotne w takim miejscu jak szkoła.

Wypełnienie drzwi betonowych.

Wypełnienie drzwi stanowi płyta wiórowo -otworowa. Skrzydła zostały osadzone na ościeżnicach regulowanych przylgowych. Dodatkowo w wybranych pomieszczeniach zamontowano naświetla górne. W drzwiach zamontowaliśmy klamki Olarix ze stali nierdzewnej w ergonomicznym kształcie.

Salon drzwi Bydgoszcz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Bydgoszczy. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi bydgoscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 52 346 55 23. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.