Gdańsk: 58 340 69 50 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 846 08 60 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Nowości

To nasz nowy dział, w którym będziemy przedstawiali na bieżąco Aktualności, Promocje, Realizacje oraz Referencje. Znajdziesz tu część ważnych informacji niezbędnych do zakupu drzwi. Przede wszystkim co jest trendy oraz jakie drzwi w danej chwili można zakupić w okazyjnej cenie.

Aktualności

Znajdziecie tu Państwo wszelkie niezbędne informacje dotyczące aktualnych wydarzeń (targów, akcji marketingowych). Poinformujemy także o wszelkich istotnych zmianach w katalogach. Będziemy na bieżąco opisywać zmiany u poszczególnych producentów dotyczące cen, oklein, modeli, wzorów, sposobu wykończenia drzwi.

Stalrem Aktualności

Promocje

W tym miejscu będziemy prezentowali Państwu wszystkie aktualne promocje cenowe obowiązujące we wszystkich oddziałach firmy STALREM i dotyczące min takich producentów jak PORT, DRE, POL-SKONE, WIKĘD, GERDA, CAL, ERKADO, WIŚNIOWSKI lub innych uznanych producentów stolarki drzwiowej. Oprócz tego pojawią się także ofert specjalnie przygotowane przez poszczególne oddziały i dedykowane klientom indywidualnym z danego regionu. Nowości związane z aktualnymi promocjami znajdą zatem Państwo również w tym dziale.

Stalrem Promocje

Realizacje

Często otrzymujemy zapytania o przedstawienie realizacji na wybranym modelu, wzorze, kolorze drzwi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom chcemy część z naszych realizacji pokazać w naszej galerii. Mamy nadzieję, że pomoże to Państwu w podjęciu decyzji o zakupie wybranego modelu drzwi. Zamieścimy realizacje w standardowym oraz kontraktowym (nietypowym) wykonaniu u naszych indywidualnych odbiorców. W związku z tym, że również bardzo prężnie działamy na rynku inwestycyjnym pokażemy także nasze realizacje na tym właśnie rynku. Współpracujemy bowiem z największymi i najbardziej uznanymi deweloperami w każdym województwie. Oprócz rynku mieszkaniowego często realizujemy z Generalnymi Wykonawcami i Inwestorami tematy stolarki drzwiowej na obiektach przemysłowych oraz budynkach użyteczności publicznej. Często są to bardzo znane obiekty w Polsce. Zapraszamy zatem do regularnego oglądania naszej galerii.

Stalrem Realizacje

Referencje

Z wybranych inwestycji zamieścimy również referencje świadczące o jakości naszej obsługi i jakości montażu drzwi. Zapewnia nam to bowiem wykwalifikowana kadra specjalistów ds. inwestycji oraz   Autoryzowane Grupy Montażowe, posiadające odpowiednie certyfikaty i przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w montażu stolarki otworowej.