Drzwi Gorzów Salon Stalrem

Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży drzwi w Gorzowie Wielkopolskim. W naszym salonie znajdą Państwo duży wybór drzwi i okuć renomowanych producentów oraz fachową obsługę.  Umożliwi to Państwu wybór najlepszych drzwi pod kątem materiału, koloru, jakości jak i ceny. Szczególnie zapraszamy do współpracy firmy budowlane i deweloperskie z terenu naszego regionu. Gwarantujemy terminowość dostaw i największy wybór towaru.

Zapraszamy do skorzystania z promocji w Salonie drzwi Stalrem w Gorzowie Wielkopolskim. Aktualny wykaz obowiązujących promocji znajduje się na tej stronie.

Drzwi Gorzów Wlkp.

Aktualna ekspozycja drzwi w naszym salonie:

Stalrem Drzwi Gorzów Wielkopolski

Oddział Gorzów Wielkopolski
ul. Kostrzyńska 12
66-400 Gorzów Wlkp.
☎: 95 725 03 66
☎: 95 725 03 66
📠: 95 725 03 66
✉: gorzow@stalrem.pl
Godziny otwarcia salonu:
pn-pt : 8:30 – 16:30
sobota: nieczynne
Dział Handlowy – hurt:
Katarzyna Sidor 📱 +48 502 459 344
e-mail: k.sidor@stalrem.pl
Dział Handlowy – detal:
Anna Kowalczyk 📱 : +48 509 834 531
e-mail: a.kowalczyk@stalrem.pl
Dyrektor Oddziału:
Katarzyna Sidor 📱 +48 502 459 344
e-mail: k.sidor@stalrem.pl

Umów się na pomiar

W celu umówienia się na dokładny pomiar lub sprawdzenia możliwości montażu drzwi u Państwa, prosimy o skorzystanie z naszego formularza. Każde zgłoszenie potwierdzamy telefonicznie.

Pozostawiasz nam swoje dane osobowe poprzez formularz stanowiący prośbę o umówienie i realizację usługi pomiaru. W ten sposób podajesz nam swoje dane kontaktowe celem skontaktowania się przez nas z Tobą telefonicznie lub mailowo. Pozostawienie Twoich danych jest dobrowolne, ale konieczne abyś mógł skorzystać z usługi pomiaru. W związku z usługą pomiaru i przekazanymi danymi Stalrem Sp. z o.o. ul. Boh. Warszawy 29B, 70-340 Szczecin jest administratorem Twoich danych osobowych.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Miejscowość

Ulica i numer domu

Zapraszamy do podjęcia współpracy wszystkie firmy oraz sklepy detaliczne zajmujące się sprzedażą stolarki drzwiowej, a także firmy budowlane i developerskie oraz architektów.