Drzwi Verte D

Drzwi Verte D to kolejna z nowych kolekcji skrzydeł o minimalistycznej formie oparta na budowie ramowo – płycinowej. Zarówno ramiak skrzydła, jak i płycina wykonane są z płyty MDF. Ramiak jest okleinowany obwiedniowo, krawędzie skrzydeł są dodatkowo zabezpieczone przed działaniem wilgoci. Kolekcja Porta VERTE D jest produkowana w wersji z uszczelką. Mamy do dyspozycji sześć wzorów:

Drzwi wewnętrzne VERTE D0
Drzwi wewnętrzne VERTE D1
Drzwi wewnętrzne VERTE D2
Drzwi wewnętrzne VERTE D3
Drzwi wewnętrzne VERTE D4
Drzwi wewnętrzne VERTE D5
Drzwi wewnętrzne VERTE D6
Drzwi wewnętrzne VERTE D7

W przypadku wzorów D1, D2, D3, D4, D5 wstawiana jest szyba ze szkła hartowanego, matowego o grubości 4 mm. Każde ze skrzydeł jest dostępne zarówno w wersji przylgowej, jak i bezprzylgowej. W przypadku wersji bezprzylgowej uniwersalna konstrukcja umożliwia montaż zarówno opcji prawej, jak i lewej. Skrzydła występują w standardowych wymiarach: 70 cm, 80 cm, 90 cm i 100 cm w przypadku opcji jednoskrzydłowej, oraz od 120 cm do 200 cm w przypadku wersji dwuskrzydłowej. Kolekcja drzwi VERTE D występuje w różnych rodzaju okleinach, czyli w Okleinie DECOR, Okleinie DUR, Okleinie CORTEX, Okleinie Synchro 3D i w Okleinie Perfect 3D. Standardowo skrzydła sprzedawane są z zamontowanym zamkiem 72 x 55 mm na klucz zwykły, lub na wkładkę patentową, albo z zamkiem WC, bez nawiertu pod klucz, z zawiasami czopowymi w kolorze złotym lub srebrnym i z przygotowaniem pod skrót.

W jaki sposób uzyskać więcej informacji?

W celu uzyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt telefoniczny z jednym z naszych oddziałów lub o wypełnienie formularza kontaktowego umieszczonego obok. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy budowlane realizujące inwestycje budowlane na terenie całego kraju.