Drzwi Verte E

Drzwi Verte E to nowa kolekcja skrzydeł o minimalistycznej formie oparta na budowie ramowo – płycinowej. Zarówno ramiak skrzydła, jak i płycina wykonane są z płyty MDF. Ramiak jest okleinowany obwiedniowo, krawędzie skrzydeł są dodatkowo zabezpieczone przed działaniem wilgoci. Kolekcja VERTE E jest produkowana w wersji z uszczelką. Mamy do dyspozycji sześć wzorów:

Drzwi VERTE E0
Drzwi VERTE E1
Drzwi VERTE E2
Drzwi VERTE E3
Drzwi VERTE E4
Drzwi VERTE E5

W przypadku wzorów E1, E2, E3, E4, E5 wstawiana jest szyba ze szkła hartowanego, matowego o grubości 4 mm. Każde ze skrzydeł jest dostępne zarówno w wersji przylgowej, jak i bezprzylgowej. W przypadku wersjo bezprzylgowej uniwersalna konstrukcja umożliwia montaż zarówno opcji prawej, jak i lewej. Skrzydła występują w standardowych wymiarach: 70 cm, 80 cm, 90 cm i 100 cm w przypadku opcji jednoskrzydłowej, oraz od 120 cm do 200 cm w przypadku wersji dwuskrzydłowej. Standardowo skrzydła sprzedawane są z zamontowanym zamkiem 72 x 55 mm na klucz zwykły, lub na wkładkę patentową, albo z zamkiem WC, bez nawiertu pod klucz, z zawiasami czopowymi w kolorze złotym lub srebrnym i z przygotowaniem pod skrót.

W jaki sposób uzyskać więcej informacji?

W celu uzyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt telefoniczny z jednym z naszych oddziałów lub o wypełnienie formularza kontaktowego umieszczonego obok. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy budowlane realizujące inwestycje budowlane na terenie całego kraju.