Skip to content

Pol-Skone Nostre

Skrzydła Pol-Skone Nostre to kolekcja drzwi wewnętrznych pokojowych, kuchennych czy łazienkowych, w których zastosowano ozdobną przestrzenną listwę profilową, podkreślającą nowoczesne i eleganckie wnętrze. Kolekcja Pol-Skone Nostre dostępna jest w systemie przylgowym, w większości przypadków stosowanym w mieszkaniach. Ramiak skrzydła drzwi jest wykonane z drewna, obłożone dwiema płytami HDF o powierzchni LAMISTONE i SILKSTONE. Wypełnienie drzwi stanowi  pełna płyta wiórowa.

Wersje skrzydeł Pol-Skone Nostre:

Standardowo do szklenia zastosowane jest szkło zwykłe o grubości 4 mm w kolorze białym matowym. W przypadku wzorów 0SD, 03SD i 01SD zastosowano szkło hartowane również o grubości 4 mm w kolorze białym matowym. Ponadto skrzydła wyposażono w trzy zawiasy czopowe wkręcane oraz zamek wpuszczany o rozstawie 72 mm na klucz zwykły lub pod wkładkę patentową albo na zamknięcie łazienkowe (WC). W przypadku skrzydeł pojedynczych do dyspozycji są standardowe rozmiary: 60 cm, 70 cm, 80 cm i 90 cm. Natomiast w przypadku drzwi dwuskrzydłowych możliwe są dowolne kombinacje z rozmiarów podstawowych.

Drzwi Pol-Skone Nostre – wyposażenie opcjonalne:

  • fabryczne skrócenie drzwi maksymalnie do 10 cm, (skracanie symetryczne po 50% od góry i od dołu);
  • podcięcie wentylacyjne;
  • trzeci zawias w skrzydłach od 60 do 80 cm;
  • system przesuwny do zabudowy, naścienny, Premium;
  • dodatkowe akcesoria: osłonki na zawiasy, opcje wentylacji;
  • klamki i szyldy
  • wzmocnienie pod samozamykacz;
  • zabezpieczenie dolnego ramiaka przed nadmiernym działaniem wilgoci (opcja dostępna dla skrzydeł bez podcięcia wentylacyjnego)

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszych salonach sprzedaży drzwi STALREM. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z najbliższym oddziałem naszej firmy. Pełna lista oddziałów znajduje się na tej stronie.

Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji. Zwracamy również uwagę na aktualnie prowadzone akcje promocyjne.