Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 846 08 60 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi DRE Vetro D-F

Drzwi DRE Vetro zostały podzielone na dwie grupy. Z szybą prostą to modele z grupy D1, natomiast z szybą falowaną to modele typu F1. Poza innym kształtem wstawionej szyby charakterystyka obu modeli jest dokładnie taka sama. Skrzydła posiadają wąską ramę o stałej szerokości wykonanej z płyty MDF wzmocnionej sklejką. Wypełnione są płytą wiórową otworową. Rama z obu stron jest oklejona okleiną DRE-Cell Decor lub folią Finisch:

Drzwi DRE Vetro D1 matoweDrzwi DRE Vetro D1 brązoweDrzwi DRE Vetro D1 grafitoweDrzwi DRE Vetro D1 przeźroczysteDrzwi DRE Vetro F1 matoweDrzwi DRE Vetro F1 brązoweDrzwi DRE Vetro F1 grafitoweDrzwi DRE Vetro F1 przeźroczyste

Skrzydła Verto zostały wyposażone w zamek wpuszczany na klucz zwykły lub zamek na wkładkę patentową lub zamek łazienkowy (WC), oraz w trzy zawiasy srebrne. Każda z opcji D1 lub F1 posiada szybę hartowaną o grubości 8 mm i o stałej szerokości niezależnie od zakupionego rozmiaru skrzydła, w czterech różnych kolorach: DECORMAT, DECORMAT BRĄZ, DECORMAT GRAFIT i szyba przeźroczysta. W przypadku drzwi jednoskrzydłowych do dyspozycji są rozmiary od 70 do 100 cm. Istotne jest to, że przy zakupie skrzydła z przeznaczeniem do WC lub łazienki nie ma możliwości wykonania podcięcia, natomiast wstawiona szyba posiada awers i rewers, dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na rodzaj skrzydła przy zakupie zestawienia obok siebie drzwi otwieranych odwrotnie. Przy wyborze wersji rewers szyba jest obrócona o 180 stopni względem osi pionowej.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszych salonach sprzedaży drzwi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny, lub za pośrednictwem formularza umieszczonego po prawej stronie. Zapraszamy do współpracy.