Drzwi DRE Fosca

Drzwi DRE FOSCA to kolekcja stylowa oparta na ramiaku z płyty MDF, z wypełnieniami szklanymi i płycinami. Kolekcja dostępna jest w wersjach przylgowej i bezprzylgowej i doskonale prezentuje się jako drzwi wewnątrzlokalowe – kuchenne, pokojowe, czy łazienkowe. Ramiak skrzydła jest oklejony obustronnie okleiną DRE-Cell Decor lub folia 3D. Kolekcja składa się z sześciu wersji:

Drzwi DRE Fosca 1Drzwi DRE Fosca 2Drzwi DRE Fosca 3Drzwi DRE Fosca 4Drzwi DRE Fosca 5Drzwi DRE Fosca 6

W wyposażeniu standardowym drzwi z kolekcji Fosca znajdziemy zamek na klucz zwykły, lub na blokadą łazienkową, lub na wkładkę patentową. Do szklenia zastosowano szybę Decormat o grubości 4 mm. Płyciny stanowi płyta HDF o grubości 4 mm, oklejona srebrnym laminatem, w przypadku drzwi Fosca 1 do 3, lub oklejona folia w kolorze skrzydła, w przypadku Fosca 4 – 6.  W wersji przylgowej skrzydła posiadają krawędź prostą, trzy zawiasy oraz zamek zasuwkowy. Natomiast skrzydło w wersji bezprzylgowej posiada krawędź bez przylgi, zamek magnetyczny oraz trzy gniazda pod wpuszczane zawiasy. W ramach wyposażenia standardowego jest możliwość wybory szyby pomiędzy Master Carre, Decormat brąz, Dekormat grafit oraz szybą przeźroczystą. Na życzenie mogą być wykonane otwory pod tuleje wentylacyjne.

Opcje drzwi DRE Fosca dostępne za dodatkowa dopłatą:

  • tuleje wentylacyjne stalowe;
  • tuleje wentylacyjne tworzywowe;
  • skrzydła bezprzylgowe rozwierne;
  • skrzydła o wymiarach 90 i 100 cm;
  • podcięcie wentylacyjne;
  • listwa przymykowa drzwi dwuskrzydłowych;
  • drzwi dwuskrzydłowe.

Istotne jest, aby do drzwi Fosca stosować ościeżnice z trzema zawiasami.
W celu uzyskania większej ilości informacji, oraz ceny prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym lub o wypełnienie formularza obok.