Skip to content

Zmiana oklein drzwi POL SKONE

Drzwi Pol Skone – zmiana oklein:
Informujemy o wprowadzonych i planowanych zmianach w kolorystyce drzwi POL-SKONE. Z dniem 15.11.2013 został wycofany kolor jesion polski 296 z okleiny silkstone, występujący dotychczas między innymi w modelach Impuls, Etiuda, Sempre, Sempre Alu, Sempre Onda, Sempre Verse. Od nowego roku czeka nas kolejna zmiana w okleinach: mahoń lamistone, orzech royal silkstone, dab royal silkstone, fornir biały.

Do wskazanych dat wszystkie przyjęte zamówienia zostaną zrealizowane zgodnie z potwierdzonymi terminami. Po wskazanym okresie będzie istniała szansa na realizację pojedynczych zamówień, ale każdorazowo wymagać to będzie potwierdzenia ze strony Działu Handlowego w salonach STALREMDRZWI.PL.

W miejsce wycofanych kolorów wraz z katalogiem, który pojawi się na początku 2014 roku firma POL-SKONE zaproponuje Państwu nowe propozycje kolorów do wybranych modeli drzwi. Pozostałe okleiny pozostają bez zmian.

Zapraszamy do naszych salonów i do składania zamówień na drzwi Pol-skone w nowych atrakcyjnych promocyjnych cenach – szczegóły PROMOCJI są dostępne w zakładce PROMOCJE.