Drzwi Verte | Największy wybór drzwi w salonach sprzedaży Stalrem. Najnowsze kolekcje drzwi wiodących producentów w Polsce. Zapytaj o drzwi swoich marzeń.

Drzwi Verte

Drzwi Verte
Drzwi Verte

Drzwi Verte to kolekcje nowoczesne nawiązujące swoim wzornictwem do najnowszych panujących trendów w aranżacji wnętrz. Pod patronatem doświadczonego producenta drzwi Porta KMI Poland powstała nowa, innowacyjna marka. Drzwi Verte to doskonała jakość wykonania z najlepszych dostępnych materiałów oraz najnowocześniejszych technologii produkcji skrzydeł i ościeżnic. Oferta producenta obejmuje szeroką gamę drzwi począwszy od wewnętrznych, przez wejściowe, naścienne, po przesuwne naścienne i wewnątrzścienne. Aktualnie oferowanych jest kilka serii wzorów:

  • Drzwi Verte A-E – skrzydła ramowo – płycinowe;
  • Drzwi Verte MODERN – skrzydła płaskie;
  • Drzwi Verte OPTIMA – skrzydła płaskie;
  • Drzwi Verte NATURA – skrzydła płaskie w wersji przylgowej;
  • Drzwi Verte STRONGER – wzmocnione drzwi wejściowe.

Każda z kolekcji może być wykonana w wersji standardowej, jak i w wersji rozszerzonej za dodatkowa opłatą. Producent stosuje klika dekorów dostępnych w zależności od rodzaju skrzydeł:

 Verte Okleina naturalna SELECT Verte Okleina Perfect 3D Verte Okleina DECOR Verte Okleina Synchro 3D Verte Okleina Drewnopodobna Verte Okleina Cortex Verte Okleina CPL Verte Okleina DUR

Każde z oferowanych skrzydeł VERTE posiada aprobatę techniczną wystawiona przez ITB Warszawa. Dostępne są w zależności od rodzaju w standardowych wymiarach od 60 cm do 100 cm w przypadku wersji jednoskrzydłowych, oraz od 120 cm do 200 cm w przypadku opcji dwuskrzydłowych.
Pełną ofertę oraz ceny poszczególnych skrzydeł można otrzymać w naszych biurach handlowych na terenie kraju. Aktualny katalog można pobrać w pliku PDF – pod formularzem po prawej stronie. Zapraszamy do składania zamówień.

Zadaj pytanie

imię i nazwisko lub nazwa firmy

numer telefonu

wybierz oddział

podaj e-mail

treść wiadomości

Naciśnij klawisz 'Wyślij':

Drzwi Verte Katalog

Drzwi Verte Katalog
Copyright © 1989-2016 Stalrem Sp. z o. o. Projekt i pozycjonowanie: MGMedia.eu