KLAMKI VDS DOSTĘPNE W SIECI SALONÓW SPRZEDAŻY DRZWI I OKUĆ DO DRZWI STALREMDRZWI.PL. NAJLEPSZE CENY NA KLAMKI VDS

VDS Klamki

VDS Klamki
VDS Klamki

VDS to firma działająca na polskim rynku od 2001 r. wyspecjalizowana w dystrybucji klamek przeznaczonych stolarce drzwiowej wewnętrznej oraz zewnętrznej, okuć i wielu innych akcesoriów stolarki otworowej. Oferowane produkty są doskonałej jakości, posiadają atesty i aprobaty Instytutu Techniki Budowlanej w Poznaniu. W ofercie firmy VDS znajduje się szeroka gama produktów czołowych i znanych europejskich producentów oraz kolekcje kilku własnych brandów stworzonych na podstawie potrzeb klientów oraz sygnałów napływających z rynku. Poprzez swoją różnorodność jest w stanie sprostać wysokim wymaganiom zarówno odbiorcy indywidualnego jak i hurtowych partnerów handlowych. Nieograniczony wybór, oryginalne wzornictwo, wiele nowości oraz nadążanie za nowymi trendami sprawia , że produkty oferowane przez firmę VDS znajdują uznanie w całym kraju. Oferowane klamki i okucia nie tylko doskonale prezentują się w domach potencjalnego klienta, ale swoje przeznaczenie znajdują również w różnego rodzaju inwestycjach, ciesząc się dużym uznaniem w budynkach użyteczności publicznej.

Szeroka kolekcja klamek stolarki drzwiowej wewnętrznej w przeróżnej stylistyce, wykończeniu i kolorze, sprawia, że ostateczny odbiorca jest zawsze w pełni usatysfakcjonowany. W ofercie firmy VDS każdy znajdzie coś dla siebie. Nowoczesne wzornictwo produktów zaprojektowanych przez światowej sławy architektów, wykonanych z różnych materiałów i zgodnych z obowiązującymi trendami w architekturze podnosi atrakcyjność wnętrz jednocześnie zapewniając im wysokie bezpieczeństwo. W firmie VDS zaspokojona jest każda potrzeba klienta zaczynając od kolekcji nowoczesnej, stylizowanej na obecnej modzie na metal, chrom, proste, ergonomiczne kształty; poprzez kolekcję w stylu klasycznym – okucia mosiężne, fantazyjne, grawerowane, kończąc na bezpieczeństwie czyli klamkach ze stali nierdzewnej, atestowanych wkładkach patentowych, nie mówiąc o mało zauważalnych, ale jak bardzo przydatnych akcesoriach jak samozamykacze czy zamki.

Firma VDS to pewna marka na rynku, jej unikalne hasło VDS Ładne klamki oznacza szybkość i rzetelność w działaniu, od wielu lat cieszy się zaufaniem wielu sklepów, hurtowni, producentów i wciąż zyskuje nowych nabywców.

Zadaj pytanie

imię i nazwisko lub nazwa firmy

numer telefonu

wybierz oddział

podaj e-mail

treść wiadomości

Naciśnij klawisz 'Wyślij':

VDS Katalog 2013

VDS Katalog 2013
Copyright © 1989-2016 Stalrem Sp. z o. o. Projekt i pozycjonowanie: MGMedia.eu