Drzwi Stolpaw | Największy wybór drzwi w salonach sprzedaży Stalrem. Najnowsze kolekcje drzwi wiodących producentów w Polsce. Zapytaj o drzwi swoich marzeń.

Drzwi Stolpaw

Drzwi Stolpaw
Drzwi Stolpaw

Drzwi Stolpaw to zakład stolarski, który może poszczycić się już ponad 35-letnią tradycją. O jego renomę dba dziś trzecie pokolenie właścicieli. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu dynamicznemu rozwojowi znajduje się w czołówce największych i najszybciej rozwijających się firm w branży stolarskiej. Od początku działalności stale doskonali swoje produkty. Głównym czynnikiem wpływającym na tak szybki rozwój jest prowadzona od kilku lat ciągła inwestycja w rozbudowę istniejącej bazy konstrukcyjno-produkcyjno-magazynowej.

Gama produktów drzwi Stolpaw to odpowiedź na oczekiwania tych odbiorców, którzy wysoko cenią sobie bezpieczeństwo, estetykę, jakość wykonania, ciszę i spokój. Dzięki wieloletniej tradycji i doświadczeniu, a także zastosowaniu nowoczesnej technologii podczas procesu produkcyjnego oraz zaangażowaniu wszystkich pracowników tworzą wyroby najwyższej jakości. Spełniają one wysokie wymogi użytkowe i zachowują indywidualny klimat który można uzyskać tylko dzięki wykorzystaniu drewna.
Najważniejszymi aktualnie liniami produktów STOLPAW są DRZWI Optimum+, Nowum+, Favorit, Aluwood i Stolterm. Podstawą wytwarzania bardzo wysokich jakościowo drzwi jest dobór odpowiedniego materiału oraz wysoce wyspecjalizowany proces produkcji stolarki drzwiowej. Firma posiada własny tartak, gdzie wyselekcjonowane, wysokogatunkowe drewno jest poddawane profesjonalnej obróbce. W trosce o środowisko naturalne Stolpaw maluje drzwi metodą hydrodynamiczną, wyłącznie ekologicznymi, wodorozcieńczalnymi farbami i lakierami akrylowymi. Stosowane przez Stolpaw dodatkowe elementy do drzwi, do których należą okucia, szyby, uszczelki klamki i zamki to produkty nowoczesne i spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa. Szeroki wybór dodatków pozwala na stworzenie przez Klientów niepowtarzalnego stylu własnych drzwi.

Aktualnie Spółka STOLPAW może pochwalić się prestiżowymi nagrodami, między innymi:
-           Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2013
-           Medal Targi Dom Kielce 2013

W celu uzyskania aktualnej oferty na DRZWI STOLPAW prosimy o wypełnienie formularza obok.

Zadaj pytanie

imię i nazwisko lub nazwa firmy

numer telefonu

wybierz oddział

podaj e-mail

treść wiadomości

Naciśnij klawisz 'Wyślij':

Katalog Stolpaw

Katalog Stolpaw
Copyright © 1989-2016 Stalrem Sp. z o. o. Projekt i pozycjonowanie: MGMedia.eu