Drzwi Porta | Największy wybór drzwi w salonach sprzedaży Stalrem. Najnowsze kolekcje drzwi wiodących producentów w Polsce. Zapytaj o drzwi swoich marzeń.

Drzwi Porta KMI Poland

Drzwi Porta KMI Poland
Drzwi Porta KMI Poland

Od ponad 20 lat PORTA KMI Poland jest pionierem i czołowym producentem wysokiej jakości drzwi. To firma prosperująca w zgodzie ze światowymi trendami we wzornictwie i technologii produkcji. Od lat ma przywilej uczestnictwa w przeobrażaniu wyglądu polskich mieszkań i w kształtowaniu gustów milionów Polaków.W ciągu kilku lat firma wprowadziła na rynek własne designerskie projekty drzwi wewnętrznych wykonanych z płyt tłoczonych o nowatorskim wzornictwie oraz różnorodne kolorystycznie oraz we wszystkich możliwych wymiarach mających zastosowanie w ogólnie pojętym budownictwie. Nowatorskie wzornictwo, oraz bardzo wysoka jakość produkowanych drzwi przyczyniła się do znaczącego wzrostu udziału marki w ogólnej sprzedaży stolarki. Wciąż poszerzano asortyment produkowanych przez siebie wyrobów, między innymi wprowadzono do oferty drzwi wewnętrzne płaskie, lakierowane i laminowane, które zdecydowanie odpowiadały współczesnym trendom architektonicznym zarówno dla budynków użyteczności publicznej, jak i budynków mieszkalnych i hotelowych.

Obecnie również firma PORTA wprowadza na rynek wiele nowatorskich rozwiązań mających zastosowanie w aranżacjach wnętrz. Powstanie nowych fabryk produkcyjnych zaowocowało wprowadzeniem na rynek jeszcze większej ilości produktów takich jak ościeżnice metalowe regulowane, czy cała gama drzwi całkowicie drewnianych, podnoszących prestiż każdego lokalu.
Po 20 latach działalności na rynku przyszedł czas na zmiany. Opracowano nowy znak graficzny, który po raz pierwszy zobaczyć możemy w nowym  katalogu, to symbol PORTY odmienionej i przygotowanej na nowe czasy. Nowe logo to niejako stempel gwarantujący satysfakcję i jakość.

Aktualne kolory i dekory drzwi Porta:

Okleina PortaDecor

Okleina Drewnopodobna PCV PortaOkleina PortaCortexOkleina PortaDurOkleina PortaPerfect 3DOkleina PortaSynchro 3DOkleina CPL HQ PortaOkleina HPL PortaFarba Poliestrowa PortaBlacha Stalowa Laminowana PCV Porta

W celu uzyskania większej ilości informacji dotyczących oferowanych produktów prosimy o kontakt z naszymi biurami obsługi wypełniając formularz umieszczony obok. Zapraszamy do współpracy.

Zadaj pytanie

imię i nazwisko lub nazwa firmy

numer telefonu

wybierz oddział

podaj e-mail

treść wiadomości

Naciśnij klawisz 'Wyślij':

Drzwi Porta Katalog

Drzwi Porta Katalog
Copyright © 1989-2016 Stalrem Sp. z o. o. Projekt i pozycjonowanie: MGMedia.eu