Klamki Nomet | Największy wybór klamek w salonach sprzedaży Stalrem. Najnowsze kolekcje drzwi wiodących producentów w Polsce. Zapytaj o drzwi swoich marzeń.

Klamki Nomet

Klamki Nomet
Klamki Nomet

Nomet Toruń to czołowy producent akcesoriów meblowych i okuć budowlanych, posiadający bardzo szeroką ofertę w bardzo atrakcyjnych cenach. Głównym zadaniem firmy NOMET jest stały rozwój oraz doskonalenie jakości produktów. Wprowadzanie nowych atrakcyjnych rodzajów modeli klamek, okuć meblowych, czy akcesoriów kuchennych do katalogów jest podstawowym celem służącym do pozyskiwania coraz większej ilości klientów. Firma NOMET TORUŃ, jako producent z drewna, metalu i tworzyw sztucznych stara się nadać jak najlepszą jakość swoim wyrobom. Każda nowa edycja katalogu zawiera coraz lepszej jakości wyroby.
Klamki Nomet Toruń, szczególnie linie produktowe takie jak Argus, Eva lub Carina często są zamawiane przez klientów do biur i mieszkań. Różnorodność wzorów i kolorów znajduje uznanie wśród odbiorców na całym świecie. Nomet jest postrzegany na rynku jako profesjonalny partner biznesowy oferujący szybką dostawę i towar wysokiej jakości. Oferta obejmuje zarówno okucia o unikalnej stylistyce, takie jak seria Kobra lub Delfin, jak również dla klientów posiadających modele drzwi w stylu retro – przygotowana specjalna oferta charakteryzująca się pięknymi wytłoczeniami idealnie dopasowanymi do drzwi klasycznych. Reprezentantami tego stylu mogą być na przykład Klamka Tucana,  czy Cetus lub Taurus. Nowoczesne modele znalazły również swoje odpowiedniki okuć – serię klamek Marina i TOM – to stylistyka i oryginalne wzornictwo, które efektem wizualnym zaspokoi nawet najwybredniejszego klienta.

W celu otrzymania aktualnej oferty na okucia czy klamki Nomet Toruń prosimy o kontakt telefoniczny z jednym z naszych oddziałów, lub o wypełnienie formularza obok.

Zadaj pytanie

imię i nazwisko lub nazwa firmy

numer telefonu

wybierz oddział

podaj e-mail

treść wiadomości

Naciśnij klawisz 'Wyślij':

Klamki Nomet Katalog

Klamki Nomet Katalog
Copyright © 1989-2016 Stalrem Sp. z o. o. Projekt i pozycjonowanie: MGMedia.eu