Drzwi Interdoor | Największy wybór drzwi w salonach sprzedaży Stalrem. Najnowsze kolekcje drzwi wiodących producentów w Polsce. Zapytaj o drzwi swoich marzeń.

Drzwi Interdoor

Drzwi Interdoor
Drzwi Interdoor

Drzwi Interdoor to marka własna firmy INTERDEX Spółka z o. o. produkująca wszelkiego typu drzwi i stolarki drzwiowej oraz okiennej na bazie wysokotechnologicznej obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych. Firma ma swoją siedzibę w miejscowości Bieszkowice, położonej niedaleko Gdyni. Historia produkcji drzwi interdoor sięga roku 1997, kiedy to drzwi tego producenta były pierwszymi drzwiami frezowanymi w okleinie drewnopodobnej. w 1998 roku firma wybudowała od podstaw fabrykę w okolicach Gdyni, gdzie do tej pory prowadzi produkcję swoich wyrobów. W związku z faktem istnienia na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego firma dba w szczególny sposób o środowisko naturalne. Ma to oczywiście przełożenie na jakość produkowanej stolarki. Możemy mieć pewność, że do produkcji nie zostały wykorzystane żadne materiały szkodliwe dla środowiska.
Z biegiem czasu firma wprowadziła szereg modeli drzwi. Obok drzwi w okleinie drewnopodobnej i malowanych pojawiła się kolekcja drzwi wewnętrznych w okleinie naturalnej (drewnianej). Drzwi wejściowe zostały wprowadzone do produkcji na przełomie XX i XXI wieku, a na początku lat dwutysięcznych zaczęto produkcję drzwi zewnętrznych, a od 2005 roku drzwi specjalistycznych – przeciwpożarowych.

Obecnie INTERDOOR to produkcja drzwi wewnętrznych, wejściowych, zewnętrznych, antywłamaniowych oraz przeciwpożarowych dla mieszkań, hoteli, biur i budynków użyteczności publicznej.  Klienci marki mają do wyboru drzwi klasyczne oraz awangardowe, w okleinach drewnopodobnych, naturalnych oraz malowane. Wszystkie modele wyróżniają się  na tle innych producentów poprzez  niepowtarzalne wzornictwo oraz konstrukcję. Drzwi  interdoor posiadają wysokie parametry izolacyjności akustycznej. Wpływ na to ma wypełnienie skrzydła płytą izolacyjną oraz dwurzędowy system uszczelek.   Poprzez wprowadzanie nowych modeli oferta jest zawsze ciekawa i dostosowana do obowiązujących trendów na rynku.

Dynamikę rozwoju oraz wiarygodność marki potwierdza przynależność firmy do elitarnego Klubu „Gazel Biznesu” , a jakość produktów została potwierdzona certyfikatem ISO 9001:2008.

Zapraszamy do naszych SALONÓW DRZWI, gdzie istnieje możliwość obejrzenia drzwi interdoor i zapoznania się z pełną ofertą producenta.

Zadaj pytanie

imię i nazwisko lub nazwa firmy

numer telefonu

wybierz oddział

podaj e-mail

treść wiadomości

Naciśnij klawisz 'Wyślij':

Katalog Interdoor

Katalog Interdoor
Copyright © 1989-2016 Stalrem Sp. z o. o. Projekt i pozycjonowanie: MGMedia.eu