Drzwi Eclisse | Największy wybór drzwi w salonach sprzedaży Stalrem. Najnowsze kolekcje drzwi wiodących producentów w Polsce. Zapytaj o drzwi swoich marzeń.

Eclisse Systemy przesuwne

Eclisse Systemy przesuwne
Eclisse Systemy przesuwne

Firma Eclisse powstała 10 lutego 1989 roku we Włoszech i jest przedsiębiorstwem, które produkuje systemy do drzwi przesuwnych chowanych w ścianę jak i systemów naściennych. Eclisse jest marką rozpoznawalną. Firma posiada już 30 oddziałów, ponad 2000 dystrybutorów. Celem firmy jest stały rozwój oraz produkcja systemów solidnych, funkcjonalnych i łatwych do zainstalowania.

Producent chce nadać pojęciu „skrzydło przesuwne” nowe znaczenie wykorzystując system przesuwny do aranżacji jakiejkolwiek przestrzeni oraz adaptując w sposób nowatorski miejsce do tej pory zajmowane przez skrzydło rozwierne. Drzwi rozwierne należą do tradycyjnego wyposażenia wnętrz, jednak zajmują dużą część powierzchni użytkowej. Eclisse znalazło rozwiązanie tych wszystkich problemów proponując systemy do drzwi chowanych w ścianę, które redukują do minimum przeznaczoną dla nich przestrzeń. To nowatorskie rozwiązanie łączące pełną funkcjonalność drzwi tradycyjnych z minimalnym wykorzystaniem powierzchni użytkowej. Wszechstronne zastosowanie systemu Eclisse oznacza, że z powodzeniem sprawdzi się nie tylko w małych pomieszczeniach ale również w dużych salonach powstałych poprzez połączenie dwóch średnich pomieszczeń w jedno duże.
Ciągły rozwój i nawiązanie współpracy z producentami drzwi tradycyjnie rozwieralnych spowodowało również wprowadzeniem do oferty ościeżnic do drzwi chowanych w ścianę.

Reagując na zapotrzebowanie rynku firma wprowadziła na rynek system drzwi SYNTESIS® LINE ROZWIERNE, gdzie zastosowano ościeżnicę wbudowaną w ścianę co powoduję możliwość zlicowania drzwi z ścianą. Nowy system daje duże możliwości aranżacji pomieszczeń o intrygującym wyglądzie a możliwość wykonania skrzydła w dowolnym kolorze tworzy go niewidocznym na ścianie.

Eclisse jest pozytywnie odbierana zarówno w gałęzi detalicznej jak i wśród  innych producentów. Firma otrzymuje liczne nagrody i wyrazy uznania dzięki wysokiej jakości produktów, stosowanej technologii.

Stałe ulepszanie produktów i dbanie o zadowolenie klienta powoduje, że produkty Eclisse stały się funkcjonalne, bezpieczne i zawsze dostarczane na czas.

W celu otrzymania aktualnej oferty zapraszamy do wypełnienia formularza obok.

Zadaj pytanie

imię i nazwisko lub nazwa firmy

numer telefonu

wybierz oddział

podaj e-mail

treść wiadomości

Naciśnij klawisz 'Wyślij':

Katalog Eclisse

Katalog Eclisse
Copyright © 1989-2016 Stalrem Sp. z o. o. Projekt i pozycjonowanie: MGMedia.eu