Drzwi DRE | Największy wybór drzwi w salonach sprzedaży Stalrem. Najnowsze kolekcje drzwi wiodących producentów w Polsce. Zapytaj o drzwi swoich marzeń.

Drzwi DRE

Drzwi DRE
Drzwi DRE

 DRE Sp. z o.o. to firma, która ma swoją siedzibę w Gronowie Górnym, niedaleko Elbląga i jest spółką prywatną z całkowicie polskim kapitałem, powstałą w 1991 r. Od początku swojego istnienia zajmowała się produkcją i dostarczaniem artykułów i usług dla przemysłu meblarskiego w kraju i za granicą. Główna działalnością firmy jest produkcja frontów meblowych (MDF/PVC, MDF/PVC patyna) do produkcji wszelkiego rodzaju mebli, szczególnie kuchennych, wszelkiego rodzaju profili i listw meblowych. Dzisiejszą pozycję jednego z liderów wśród dostawców elementów w branży meblowej zapewniła sobie poprzez sposób swojego działania, podejścia do klienta oraz poprzez położenie bardzo wysokiego nacisku na jakość wykonywanych produktów. Z biegiem czasu wyznawane wartości przełożyły się na wzrost sprzedaży produkowanych we własnych stolarniach produktów. Paleta produktów bardzo mocno wzrosła lawinowo, wraz z ilością zadowolonych klientów. Powstał nowoczesny park maszynowy wyposażony w najnowszej generacji centra obróbki cyfrowej, oraz w pełni zautomatyzowana lakiernia. Obecnie drzwi DRE są dostępne w poniższych decorów:

Decor Dre CellDecor Dre CPLDecor Dre NaturaDecor Dre LackDecor Dre Finish

Obecnie firma DRE jest jednym z czołowych dostawców drzwi płytowych, ramowych, wejściowych wewnętrznych oraz wewnątrzklatkowych, drzwi technicznych oraz szklanych. W ofercie firmy znajdziemy również wszelkiego rodzaju akcesoria takie jak dostawki, systemy przesuwne, klamki, szyby oraz ościeżnice.

Od 1 kwietnia 2014 roku producent DRE wprowadza zmiany dotyczące nazw stosowanych w swoich wyrobach dekorów. Utworzono nową grupę o nazwie 3D, natomiast grupę LACK połączono częściowo z grupa FINISH:

Okleina DRE Finish NOWAOkleina DRE synchroniczna

Aby uzyskać pełne informacje dotyczące oferty DRE zapraszamy do obejrzenia katalogu produktów znajdującego się po prawej stronie , lub o wypełnienie formularza znajdującego się obok.

Zadaj pytanie

imię i nazwisko lub nazwa firmy

numer telefonu

wybierz oddział

podaj e-mail

treść wiadomości

Naciśnij klawisz 'Wyślij':

Katalog DRE 2016 cz. 2

Katalog DRE 2016 cz. 2
Copyright © 1989-2016 Stalrem Sp. z o. o. Projekt i pozycjonowanie: MGMedia.eu