Drzwi CAL | Największy wybór drzwi w salonach sprzedaży Stalrem. Najnowsze kolekcje drzwi wiodących producentów w Polsce. Zapytaj o drzwi swoich marzeń.

Drzwi CAL

Drzwi CAL
Drzwi CAL

Zakład Stolarki Budowlanej CAL ( skrót od pierwszych liter nazwisk założycieli) istnieje na polskim rynku od 1985 roku. W ciągu tych 27 lat prowadzonej działalności  w zakresie produkcji drzwi zewnętrznych i wewnętrznych wprowadził wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych takich jak: wręg antywłamaniowy czy systemy drzwiowe do domów „inteligentnych” i energooszczędnych .

Oferta produktowa trafia w gusta Klientów i spełnia ich wysokie wymagania w zakresie wzornictwa, ochrony ciepła i bezpieczeństwa, czego dowodem jest otrzymanie przez fabrykę CAL godła „Dobry Produkt 2012-Wybór Konsumentów” w kategorii Odkrycie Roku, wyróżnienia przyznawanego przez Redakcję Forum Biznesu, dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej” na podstawie Ogólnopolskiego Badania Postaw i Preferencji Konsumenckich.

Produkowane przez fabrykę drzwi  charakteryzują się bogatym wzornictwem ,szeroką paletą kolorów i niestandardowymi rozwiązaniami, pozwalającymi zabudować nietypowe otwory w murze .

Wyjątkowe nazwy poszczególnych modeli drzwi zewnętrznych zostały zapożyczone od:

  • himalajskich ośmiotysięczników – KOLEKCJA LUKSUSOWA, charakteryzująca się specjalnie selekcjonowanym dębowym materiałem, ręcznym wykonaniem i perfekcyjnym wykończeniem;
  • najpopularniejszych sudeckich szczytów – KOLEKCJA KLASYCZNA o tradycyjnym, spokojnym  wzornictwie;
  • szczytów beskidzkich i jezior Pojezierza Suwalskiego – KOLEKCJA NOWOCZESNA;
  • bohaterów bitwy pod Grunwaldem – Kolekcja RYCERSKA, drzwi o grubości 78 mm i doskonałych parametrach cieplnych i wytrzymałościowych połączone z okuciami tj. antaby i specjalnie zaprojektowanymi klamkami firmy AXA;
  • nazw z geografii Arktyki – KOLEKCJA ARKTYCZNA do domów energooszczędnych i pasywnych o grubości 90 mm. Skrzydła  z  KOLEKCJI  ARKTYCZNEJ  I RYCERSKIEJ są teraz jednymi z najlepiej termoizolujących modeli drzwi dostępnych na polskim rynku.
  • nazw dawnych warowni – KOLEKCJA ZAMKOWA – NOWOŚĆ -DRZWI DREWNIANE NA KAŻDĄ KIESZEŃ, zaprojektowana z myślą o połączeniu jakości z przystępna ceną.

Cztery kolekcje drzwi wewnętrznych  wraz z systemami drzwi przesuwnych z możliwością zastosowania w szafach wnękowych  i przejściach garderobianych pozwala na aranżację każdego rodzaju wnętrza i utrzymanie wystroju pomieszczeń w jednakowej konwencji i kolorystyce ,co wprowadza ład wizualny i nadaje niepowtarzalny efekt.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej oferty cenowej na DRZWI CAL prosimy o wypełnienie formularza obok.

Zadaj pytanie

imię i nazwisko lub nazwa firmy

numer telefonu

wybierz oddział

podaj e-mail

treść wiadomości

Naciśnij klawisz 'Wyślij':

Drzwi CAL Katalog

Drzwi CAL Katalog
Copyright © 1989-2016 Stalrem Sp. z o. o. Projekt i pozycjonowanie: MGMedia.eu