AXA Stenman | Największy wybór klamek w salonach sprzedaży Stalrem. Najnowsze kolekcje drzwi wiodących producentów w Polsce. Zapytaj o klamki swoich marzeń.

AXA Stenman

AXA Stenman
AXA Stenman

Firma AXA Stenman Poland zajmuje pozycję lidera w segmencie okuć antywłamaniowych do drzwi zewnętrznych. Oddział polski stanowi część międzynarodowego holdingu z siedzibą Holandii, którego działalność sięga 1902 roku. Oferta AXA obejmuje: klamki do drzwi zewnętrznych, klamki do drzwi wewnętrznych, akcesoria do stolarki drzwiowej: antaby,  odbojniki drzwiowe, wkładki, wizytowniki do drzwi i inne.

Okucia wykonane są z pełnych profili aluminiowych, anodowane (pokryte warstwą tlenku aluminium o grubości od 12 mikronów), co zapewnia im odporność na korozję, warunki atmosferyczne i zadrapania. Okucia dostępne są w różnych rozstawach, np 72, 90 i 92 mm oraz w pięciu wariantach kolorystycznych: F1-srebro, F3-złoto, F4-stare złoto, F9-tytan, INOX – kolor stali nierdzewnej.

Wszystkie oferowane klamki mają prosty, elegancki kształt opierający się sezonowym modom ,unikalny ozdobny szlif powierzchni, ergonomiczny i nowoczesny kształt rękojeści, gałek i pochwytów. W ofercie AXA, klamki zewnętrzne dzielą się na trzy podstawowe grupy:

  • IV najwyższa klasa antywłamaniowości – linia TORONTO;
  • III klasa antywłamaniowości – linia PRESTIGE, AXA – bezpieczna, QUEBEC, RETRO, DIVA, oraz nowość ROYAL, w dwóch wariantach: bez zabezpieczenia wkładki, z otworem pod wkładkę wzmocnionym blachą ze stali nierdzewnej i z zabezpieczeniem – dodatkowym pokryciem wkładki bębenkowej
  • klamki  w wersji podstawowej, bezklasowej – linia HAGA – nowość, MANITOBA, NIAGARA, ROTTERDAM, SLIM, OTTAWA

AXA Stenman oferuje  dostępność jednej linii klamek w wersji do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz możliwość dobrania koloru gałki wkładki drzwiowej do koloru klamki.
W celu zapoznania się z całą ofertą producenta zapraszamy do pobrania katalogu produktów.

Zadaj pytanie

imię i nazwisko lub nazwa firmy

numer telefonu

wybierz oddział

podaj e-mail

treść wiadomości

Naciśnij klawisz 'Wyślij':

AXA Stenman Katalog

AXA Stenman Katalog
Copyright © 1989-2016 Stalrem Sp. z o. o. Projekt i pozycjonowanie: MGMedia.eu