Klamki 2M System | Największy wybór klamek w salonach sprzedaży Stalrem. Najnowsze kolekcje drzwi wiodących producentów w Polsce. Zapytaj o drzwi swoich marzeń.

Klamki 2M System

Klamki 2M System
Klamki 2M System

2M System jest firmą handlową specjalizującą się od 2003 roku w sprzedaży klamek i innych akcesoriów stolarki otworowej. W swojej ofercie posiada produkty znanych światowych marek, dzięki temu gwarantują swoim odbiorcom zarówno wysokie walory estetyczne ale także wysoki standard jakości produktów. Szeroka gama produktów czołowych europejskich producentów powoduje możliwość zaspokojenia nawet bardzo wybrednych gustów Klientów. Ponadto, ze względu na oryginalne wzornictwo produkty oferowane prze 2M System znajdują uznanie także wśród pracowni architektonicznych, biur projektowych.

Klamki 2M System doskonale dopełniają wystrój wnętrza. Jednak, przez funkcję jaką pełnią, ich znaczenie dla charakteru mieszkania jest dość szczególne. Decydują o tym przynajmniej dwie ich własności. Po pierwsze to, że zazwyczaj do jednego lokum potrzebujemy kilku egzemplarzy tego samego modelu, klamki są zatem elementem spajającym wystrój mieszkania jako całości. Po drugie, przez użytkowy charakter klamek, nie należy oczekiwać od niej jedynie efektu wizualnego. Nie mniej ważne jest to, jaka jest w dotyku.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi i dbaniu o klienta hurtowego jak i indywidualnego firma  2M System jest w stanie dostarczyć okucia do swoich dystrybutorów na terenie całego kraju w bardzo szybkim terminie, co ma bezpośrednie przełożenie na dostępność asortymentu w sprzedaży detalicznej w  Salonach drzwi Stalrem. Oprócz samych tylko produktów, wszystkim klientom 2M System oferuje wysokiej jakości obsługę zarówno przed jak i po sprzedażową. Przed dokonaniem zakupu z chęcią doradzimy i podpowiemy, jakie klamki drzwiowe i akcesoria najlepiej sprawdzą się w Państwa wnętrzu. Klamki 2M System są postrzegane jako produkt klasy premium, marka której można zaufać – cały czas przekonują się o tym tysiące sklepów, marketów, hurtowni oraz producentów stolarki otworowej, dla których 2m System  jest dostawcą akcesoriów drzwiowych.

Zadaj pytanie

imię i nazwisko lub nazwa firmy

numer telefonu

wybierz oddział

podaj e-mail

treść wiadomości

Naciśnij klawisz 'Wyślij':

2M System Katalog

2M System Katalog
Copyright © 1989-2016 Stalrem Sp. z o. o. Projekt i pozycjonowanie: MGMedia.eu