standard

Firma Stalrem Sp. z o.o. zajmuje się profesjonalną dystrybucją drzwi od prawie 20 lat. Pierwszy SALON DRZWI został otwarty w Szczecinie w 1995 roku i od tego czasu kolejne zaplanowane działania prowadziły do systematycznego rozwoju firmy i powstania następnych oddziałów w kraju. Dziś jesteśmy  czołowym dealerem kilku największych producentów drzwi takich jak: PORTA, DRE, POL-SKONE, INVADO, INTERDOOR, CAL, STOLPAW, KMT, WIKĘD a także przedstawicielem na Polskę północną włoskiego koncernu DIERRE.
Jesteśmy dzięki temu jedną z największych firm w Polsce zajmująca się dystrybucją i montażem drzwi. Wraz z prężnym rozwojem firmy powstawały kolejne filie Stalrem w Polsce. Dziś możemy spotkać się z Państwem już w 7 województwach. Nasze salony znajdują się w Szczecinie, Gdańsku, Bydgoszczy, Gorzowie Wielkopolskim, Poznaniu, Łodzi oraz  Krakowie. Nasza aktywność w branży stolarki drzwiowej została doceniona i zostaliśmy członkiem elitarnego klubu „Gazele Biznesu”, dołączając do grona firm dynamicznie rozwijających się w kraju.
Nasza firma działa zgodnie z zakładaną misją.Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu, silnemu zapleczu finansowemu oraz obecności na terenie całego kraju jesteśmy w stanie sprostać największym wyzwaniom rynku.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, pracując również z nim, staramy się zaproponować  najlepszą  ofertę z bogatego wachlarza produktów standardowych jak i tych najbardziej wyszukanych.

LUDZIE

Naszych pracowników cechuje pracowitość, zaangażowanie, ambicja i profesjonalizm. Pełen pasji zespół pracuje na zaufanie jakim obdarzają nas klienci a mobilizacją do dalszej pracy jest zadowolenie naszych odbiorców oraz dostawców. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników, ich rzetelność oraz dokładność są cenione u naszych klientów – prywatnych inwestorów, klientów hurtowych,  inwestycyjnych oraz architektów. Firma rozwija kapitał tkwiący w pracownikach zarówno przez stosowanie coraz nowocześniejszych narzędzi pracy jak i bogaty pakiet szkoleń oraz spotkania.

PRODUKTY

Katalog produktów Stalrem to kompletna oferta DRZWI zarówno do mieszkań, biur, hoteli, szpitali i innych specjalistycznych obiektów. Są to zarówno drzwi wewnętrzne jak i zewnętrzne o zakresie technicznym, przeciwpożarowym i antywłamaniowym oraz wejściowe drewniane i metalowe do domów  jednorodzinnych. Oferowane produkty spełniają wszelkie potrzebne atesty i certyfikaty wymagane w przepisach budowlanych. Bogate wzornictwo i kolorystyka a także szeroka gama produktów sprawia, że chętnie polecają nas swoim klientom pracownie architektoniczne na terenie całej Polski.

Stalrem Sp. z o.o. elastycznie reaguje na potrzeby zmieniającego się rynku  i dostosowując się do jego potrzeb poszerza ofertę produktową. Obecnie wprowadziliśmy do sprzedaży OKNA DREWNIANE, BRAMY GARAŻOWE oraz wszelkie akcesoria do stolarki drzwiowej i okiennej.

Jesteśmy pewni, że oferując tak szeroką gamę produktów, posiadając szeroką wiedzę techniczną oraz doświadczenie jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć Państwa na kliku etapach budowy lub remontu Waszego domu.

Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy w  Szczecinie, XVII  Wydział Gospodarczy KRS
NIP: 852-23-64-745
Wysokość kapitału zakładowego: 580 050 zł

Zadaj pytanie

imię i nazwisko lub nazwa firmy

numer telefonu

wybierz oddział

podaj e-mail

treść wiadomości

Naciśnij klawisz 'Wyślij':

Drzwi | Przydatne informacje dla kupujących
Copyright © 1989-2016 Stalrem Sp. z o. o. Projekt i pozycjonowanie: MGMedia.eu