DRZWI POL SKONE NOWOŚCI 2014 NOWY KATALOG DRZWI NA 2014 ROK LEPSZE WNĘTRZE. NOWE KOLORY NOWA OFERTA NOWE CENY W KATALOGU NA 2014 ROK
DRZWI PROMOCJA

Zgodnie z oczekiwaniami konsumentów producent drzwi firma Pol-Skone wprowadza do sprzedaży nową ofertę produktową oraz oddaje do dyspozycji nowy katalog drzwi POL SKONE na rok 2014. Drzwi Pol Skone nowości 2014 to wewnątrzklatkowe drzwi ARCO ALU oraz drzwi wejściowe antywłamaniowe RC3.  W nowym katalogu znajdziemy również 16 nowych kolorów, z czego sześć zostało wprowadzonych do kolekcji ECO TOP, trzy do kolekcji SILKSTONE oraz całkiem nowe kolekcje HIGH TOP (2 kolory o strukturze drewna) oraz CPL 0,7 mm (5 kolorów). Wzmocniona powierzchnia CPL znalazła także zastosowanie w kolekcji LAMISTONE CPL oraz na ościeżnicach.

W nowym katalogu, oprócz nowości w kolorystyce, zostały zmienione ceny na niektóre produkty. I tak:

  • zmniejszenie dopłaty za wypełnienie płytą wiórową;
  • kolekcja skrzydeł MODERN – zmiana cen o 10%;
  • szklenie typu BULAJ.

Nowe ceny zawarte w katalogu 2014 rozpoczynają obowiązywanie dla zamówień złożonych i potwierdzonych od 1 lutego 2014 (skrzydła MODERN) oraz od 2 stycznia 2014 (szklenie typu BULAJ oraz obniżone dopłaty za płytę wiórową). Dla zamówień złożonych i potwierdzonych do powyższych dat będą obowiązywały dotychczasowe ceny.  W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym. Nasi handlowcy wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do składania zamówień.

Formularz

imię i nazwisko lub nazwa firmy

numer telefonu

wybierz oddział

podaj e-mail

treść wiadomości

Naciśnij klawisz 'Wyślij':

Drzwi | Przydatne informacje dla kupujących
Copyright © 1989-2016 Stalrem Sp. z o. o. Projekt i pozycjonowanie: MGMedia.eu